Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U infektua nga kafshimi i qenit

U infektua nga kafshimi i qenit, burrit i presin dy krahët dhe këmbët

Kështu mjekët për t’i shpëtuar jetën u detyruan ti prisnin gjymtyrët.  

Lajmet e fundit