Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

u hodh nga kangjellat

DETAJE nga vrasja e trefishtë në Tiranë, pasi qëlloi vjehrrin dhe vjehrrën dhëndri u hodh nga kangjellat (ZBULOHET konflikti)

Detaje të reja nga vrasja e trefishtë në Tiranë, ku dhëndri qëlloi për vdekje më armë vjehrrin dhe vjehrrën dhe më pas u vetëvra....

Lajmet e fundit