Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

u hodh ne ere

Sali Berisha publikon VIDEON: Si e hodhën në erë Kishën e Vaut të Dejës Enver Hoxha, Ramiz Alia dhe Kristaq Rama

Një ditë pas djegjes së katedrales së famshme të Notre-Dame në Paris, ish kryeministri Sali Berisha ka kujtuar hedhjen në erë të Kishës së...

Lajmet e fundit