Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U gjet e vdekur në banesë

U gjet e vdekur në banesë, Albin Kurti shpreh ngushëllimet për regjisoren: Troditëse, iku shumë herët…

Lideri i Vetëvendosjes dhe kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar për ndarjen nga jeta në moshë të re të regjisores së...

Lajmet e fundit