Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

u dogj nga vettingu

U “dogj” nga VETTINGU, si i dhanë fund karrierës së kreut të Prokurorisë shtëpia 5 katëshe dhe llogaritë bankare

Por Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka zbuluar se kjo pronë është pjesë përbërëse e një godine 5-katëshe të legalizuar në shkurt të...

Lajmet e fundit