Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U ‘dogj’ nga VETTINGU, si i dhanë fund karrierës së gjyqtarit nipi sekser dhe pasuria e vajzës

U ‘dogj’ nga VETTINGU, si i dhanë fund karrierës së gjyqtarit nipi sekser dhe pasuria e vajzës

Më 16 korrik Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, i udhëhequr nga Pamela Qirko si kryesuese, Rolad Ilia si relator dhe Olsi Komici si...

Lajmet e fundit