Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U diagnostifikua me kancer

U diagnostifikua me kancer, e bija i plotëson dëshirën përpara vdekjes

Cindy Davies u diagnostikua me kancer në mitër gjashtë javë më parë dhe kishte frikë se nuk do jetonte dot për të parë vajzën...

Lajmet e fundit