Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U dëmtua nga tërmeti i shtatorit

U dëmtua nga tërmeti i shtatorit, Bashkia e Tiranës nis rindërtimin e shtëpisë në Petrelë

Ndërkohë që janë rikonstruktuar dhe rindërtuar një pjesë e konsiderueshme e banesave të dëmtuara nga tërmeti i 21 Shtatorit, kryeministri Edi Rama ka sjellë...

Lajmet e fundit