Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U bllokuan në grykëderdhjen e Vilunit, shpëton 14 pushues nga policia

U bllokuan në grykëderdhjen e Vilunit, shpëtohen 14 pushues nga policia

Pesë shtetas nga Shkodra dhe Kosova kanë mbetur të bllokuar në grykëderdhjen e Vilunit në lagunën e Rrjollit, duke rrezikuar mbytjen. ...

Lajmet e fundit