Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

U arrestua për shfrytëzim PROSTITUCIONI

U arrestua për shfrytëzim PROSTITUCIONI, dhëndri i BERISHËS komenton ‘Zogun e Tiranës’: Produkt ekskluziv i RAMËS, seks me diplomatët e huaj…

Dhëndri i ish-kryeministrit Berisha si dhe anëtari i Kryesisë së PD, Jamarbër Malltezi ka komentuar arrestimin e gazetarit Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu...

Lajmet e fundit