Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U arrestua në Tiranë për trafik armësh dhe drogë, italiani dërgohet drejt Romës (EMRI)

U arrestua në Tiranë për trafik armësh dhe drogë, italiani dërgohet drejt Romës (EMRI)

Ciro Dentice është shtetasi italian i cili një ditë më parë është ekstraduar drejt italisë.  Dentice u arrestua në Tiranë në...

Lajmet e fundit