Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

u arratis te takoje tropojanin

U arratis nga Kosova të takojë tropojanin, alarmohet shtëpia e 14 vjeçares dhe përplasen palët

Një vajzë e mitur, 14 vjeçe është larguar nga shtëpia e saj në Kosovë për të takuar 21 vjeçarin nga Tropoja. ...

Lajmet e fundit