Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

U akuzuan për shpërdorim detyre, ja kush janë 10 zyrtarët e Autoritetit Portual të Durrësit (EMRAT)

U akuzuan për shpërdorim detyre, ja kush janë 10 zyrtarët e Autoritetit Portual të Durrësit (EMRAT)

Drejtoria Hetimore Qendrore në Policinë e Shtetit dhe Sektori për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në bashkëpunim...

Lajmet e fundit