Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

U akuzua se abuzoi me peshkaqenin në Malidve, reagon Këngëtari Gjiko: Më falni, nuk e dija…

Abuzoi me peshkaqenin në Malidve, reagon këngëtari Gjiko: Më falni, nuk e dija…

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.  Pak ditë më parë ata udhëtuan...

Lajmet e fundit