Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

U abuzua seksualisht

Kosovë/ E mitura u abuzua dhe u detyrua të abortojë, Gjykata jep VENDIMIN për profesorin, policin dhe gjinekologun (EMRAT)

Gjykata e Prishtinës ka vendosur 30 ditë burg për dy abuzuesit e të miturës në Drenas të Kosovës, profesorin Shkëlzen Xhekaj dhe policin Vesel...

U abuzua seksualisht, rrëfehet murgesha: Kjo ngjarje më bëri të çmendem

Dyshohet se ai për të mos u zbuluar ka përjashtuar murgeshat nga konventa.  

Lajmet e fundit