Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

U 21

Publikohet lista e U-21 për ndeshjen kundër Greqisë, Manaj kalon te skuadra e De Biasit

Kombëtarja U-21 do të luajë më datë 2 shtator 2016 ndeshjen e radhës eliminatore për Europianin 2017 kundër Greqisë, në stadiumin “Peristeriou” në Athinë...

Redi Jupi publikon listën për ndeshjen kundër Italisë, nuk grumbullohet Milot Rashica

Kombëtarja shqiptare U-21 do të luajë më datë 10 gusht miqësore më Italinë U-21. Takimi do të nisë në ora 21:00 dhe do të...

Pas golit me kombëtaren, Rey Manaj largohet drejt Italisë, ka disa fjalë për Shqipërinë

Rey Manaj u bë protagonist dje me golin e shënuar me Kombëtaren shqiptare U-21 kundër Hungarisë në “Elbasan Arena”. Sulmuesi gjeti rrugën e rrjetës...

U21/ Kombëtarja shqiptare miqësore me Italinë në gusht

Kombëtarja shqiptare U-21 në futboll do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër Italisë gjatë muajt gusht. Është vetë trajneri Redi Jupi ai që e...

Shqipëria e të rinjve e mrekullueshme, përmbys Hungarinë në “Elbasan Arena” (Video)

Shqipëria U21 dihej që ka potencial të madh, por më në fund këtë e ka treguar në fushë, sepse sot ka mposhtur 2-1 Hungarinë...

Jupi fton lojtarin e kategorisë së 7-të angleze dhe për këtë nuk ka asnjë koment

Emiliano Hysi aktivizohet tek skuadra e Londrës jugore, Daluiç Hamlet, në “Isthmian League”, teksa është debutues me Shpresat. Në konferencë: “Jemi duke vëzhguar edhe...

Lajmet e fundit