Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

tyrbe

Ngjarje e rëndë në Tepelenë, tentohet të digjet tyrbeja dhe mezari i Baba Jonuz Gjiririt (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Krahës të Tepelenës.Disa persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të djegin tyrben dhe mezarin e...

Lajmet e fundit