Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

tyrageti

Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë, ç’parashikohet për tragetin nga Brindisi

Moti i keq i shoqëruar me dallgë dhe erë të fortë është shoqëruar me probleme në portin e Vlorës. Si pasojë e...

Lajmet e fundit