Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

Tynxh Myftari

Shkolla 90 vjeçare rrezikon mbylljen, deputetja letër Nikollës: Mos e mbyll, traditë të vyer për zonën

Shkolla 9-vjeçare, “Tynxh Myftari” është hapur për herë të parë rreth vitit 1924, por pas 90 vitesh ekzistencë dhe përgatitjesh të banorëve të zonës...

Lajmet e fundit