Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

tyna

I tha i ke b*thët silikon, Melinda Ademi i bën kërkesë publike Taynës: Hajde mi kafsho!

Në mesnatë super bashkëpunimi që të gjithë po prisnim u publikua. Nora, Melinda dhe Gjiko bashkuan forcat për të sjellë një hit veror ashtu...

Lajmet e fundit