Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

tyn

Flakë dhe tym në mes të Tiranës, alarmohen qytetarët

video-1502472993 by newsbomb-al

Lajmet e fundit