Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

tymuesee

I maskuar me kapuç, protestuesi ‘tërbohet’ në protestën e opozitës, hedh pandalim tymuese

Sapo ka nisur është tensionuar situata në protestën e opozitsë para Kryeministrisë. Protestuesit kanë hedhur tymuese të shumta, ndërsa njëri prej...

PD ngre në revoltë qytetarët e Maliqit, protestuesit hedhin tymuese para bashkisë, bllokojnë rrugën (VIDEO)

Një grup qytetarësh janë ngritur në protestë para bashkisë së Maliqit. Mësohet se situata është përshkallëzuar dhe protestuesit kanë hedhur tymuese...

Lajmet e fundit