Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

tymuese

Sulmohet me bojë dhe tymuese rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë (VIDEO)

Sulmohet rezidenca e ambasadës amerikane në Athinë. Mediat greke raportojë se rezidenca në të cilën jeton edhe ambasadori Jeffrey Paiat është sulmuar me tymuese...

Shënohet incidenti i parë në protestë, hidhen tymuese dhe shashka te dera e kryeministrisë

Shënohet incidenti i parë në protestën e opozitës së bashkuar para kryeministrisë. Protestuesit kanë hedhur tymuse, flakadanë dhe shashka para derës...

PD ngre në revoltë qytetarët e Maliqit, protestuesit hedhin tymuese para bashkisë, bllokojnë rrugën (VIDEO)

Një grup qytetarësh janë ngritur në protestë para bashkisë së Maliqit. Mësohet se situata është përshkallëzuar dhe protestuesit kanë hedhur tymuese...

Lajmet e fundit