Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

tymi

Tentoi të fikë zjarrin, asfiksohet nga tymi dhe ndërron jetë 59-vjeçari në Kavajë

Një 59-vjeçar në Kavajë ka humbur jetën ditës e sotme për shkak të zjarrit që ka përfshirë pronën e tij. Policia bën me dije se...

Lajmet e fundit