Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

tymi i duhanit

“Tymi i duhanit të mbron nga korona”, Erion Braçe “degjeneron” deputetët dhe administratën për lokalin brenda Parlamentit

Deputeti socialist Erion Braçe ka thënë nga foltorja e Kuvendit se deputetët dhe administrata vetë shkelin me të dyja këmbët rregullat që miratojnë. Braçe...

Lajmet e fundit