Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

twiter

“Presim me padurim forcimin e marrëdhënieve”, Kim tregon mesazhet e Escobarit për politikën dhe shqiptarët

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, në përfundim të vizitës së Gabriel Escobar në Tiranë thotë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të...

Twitteri i ndaloi plotësisht, Facebook thirrje qeverisë: Nxirrni ligj për reklamat politike

Kompania e Facebook e ka konsideruar të domosdoshme rregullimin e reklamave politike me ligj në Gjermani. Një zëdhënëse e kompanisë Facebook...

Hahn reagon pas takimit me Sorecan: Këto javë vendimtare, thirrje forcave politike…

Komisioneri Hahn ka reaguar pas takimit me ambasadorin e BE-së duke u bërë thirrje forcave politike në Shqipëri që të bashkëpunojnë me njëra-tjetrën. ...

Lajmet e fundit