Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

Twich

Shtëpia e Bardhë fushatë me influencuesit në TikTok, Youtube dhe Twich për të bindur të rinjtë të vaksinohen

Numri i atyre që hezitojnë të marrin vaksinën kundër koronavirusit mbetet i lartë në SHBA, e madhe vijon të jetë edhe sasia e informacionit...

Lajmet e fundit