Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

twerk

Një vallëzim falas nga Donjeta Kosumi “aka” Kallashi (Video +16)

Normalisht do t’ju duhej të paguanit për të parë disa nga performancat më “hot” të kërcimtares dhe këngëtares Donjeta Kosumi, e njohur gjerësisht si...

Lajmet e fundit