Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

tw burgosurit

Kreu i burgjeve ngre ALARMIN, letër Markut dhe Gjonajt: Po LIROHEN të dënuarit

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Agim Ismaili ka ngritur alarmin për sigurinë e burgjeve në vend. Shqiptarja.com ka publikuar një shkresë,...

Lajmet e fundit