Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

TV Koha

BATUTAT/Video e vitit 2000 në TV Koha që po bën namin, qytetari pyet Ramën “nga të kemi”, i kthehet Meta: As ai vetë se...

Një video e vitit 2000 në Tv Koha po bën namin në internet, ku shihen së bashku Ilir Meta, kryeministër në atë kohë dhe...

Lajmet e fundit