Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

tuti sejdiu

E trafikoi në Serbi që 13 vjeçe, habit i akuzuari për përdhunimin e ish-miss Kosovës: E dija se ishte 16, kryem marrëdhënie me dëshirë

Ish-Miss Kosova, Tuti Sejdiu deklaroi pak ditë më parë se është trafikuar në Serbi nga fqinji i saj në moshën 13 vjeçare. I akuzuari që...

U përdhunua nga disa persona kur ishte 13 vjeçe, deputetja i del në krah “Miss Kosovës”: Tani është në duar të sigurta

“Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu pak ditë më parë trondtiti të gjithë opinionin publik me rrëfimin e saj, ku tregoi se në moshën 13-vjeçare...

“Më trafikuan dhe përdhunuan 13 vjeçe”, Miss Kosova tregon historinë e trishtë: Kurorën ia dedikoj babit, është në burg se më shpëtoi mua

19-vjeçarja nga Gjilani, Tuti Sejdiu arriti që të “rrëmbente”  kurorën e më të bukurës së Kosovës.  Pasi mori çmimin, bukuroshja kosovare tha se kurorën...

Lajmet e fundit