Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

turqwi

E rrallë në Turqi/ ‘Robin Hood’ i paguan borxhet në dyqane të varfërve të një qyteti

Një person i panjohur po u paguan borxhet të varfërve në qytetin Tuzla të Turqisë, por askush nuk e di pse dhe se kush...

Lajmet e fundit