Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

turp

‘Mos hani m*t kot’, Aulona Musta nuk ia përton ndjekëses që e kritikoi për fotot me bikini (MESAZHI I PLOTË)

Ajo është ndër femrat më të pëlqyera dhe më të kritikuara njëkohësisht për fotot që publikon në rrjetet sociale. Bëhet fjalë...

Gruan rome e rrahën barbarisht, Rona Nishliu e ashpër me dhunuesin: Turp! S’ke për t’u bërë kurrë burrë

Këngëtarja shqiptare Rona Nishliu e rervoltuar ka reaguar për gruan rome që u dhunua ditën e sotme në Ferizaj të Kosovës pas një lajmi...

Pas gjoksit dhe mjekrës, Çiljeta tregon ndërhyrjen e rradhës në trupin e saj 

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga mbetet nga një këngëtaret më simpatike shqiptare. Çiljeta ka guxuar ta pranojë edhe publikisht, kur ka kryer operacione...

‘Grabitësit ‘nuk kanë faj’, Flamur Vezaj: Është skandaloze, çfarë turpi e çfarë imazhi për Shqipërinë

Gazetari Flamur Vezaj ka komentuar grabitjen e miliona eurove gjatë ditës së djeshme në aeroportin e Rinasit. Vezaj ka përdorur shprehjen...

Vrasja e shqiptarit në burgun grek, reagon partia Demokracia e Re: Imazhet tronditëse! Turp!

Reagon partia Demokracia e Re pas publikimit të videos së vrasjes makabre të shqiptarit Albert Bako në burgun e Koridhalos, Greqi. ...

Arta Marku bën për ‘ujë të ftohtë’ kolegët: Na keni bërë të na vijë turp! Prokuroria s’është supermarket, mbani larg mediat

Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme Arta Marku ka reaguar ashpër ndaj prokurorëve gjatë analizës vjetorëe të Prokurorisë së Krimeve të Rënda. ...

‘Turp për Kosovën’, reagon ashpër Nora Istrefi: Kohë me parë serbët…

Këngëtarj e njohur Nora Istrefi ka reaguar ashpër pas lajmit se një 16-vjeçare, e cila i ishte drejtuar policisë për të denoncuar profesorin e...

Aplikimi i 80% të policëve për Lotarinë Amerikane, Vasili: Turp i Ramës, jetojnë nën minimumin jetik

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ka reaguar pasi sindikata e policisë në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama shprehet se rreth...

Kjo është këngëtarja shqiptare që ka turp nga mbiemri i saj

Ndodh që ndonjëherë njerëzit kanë komplekse, për gjëra që realisht nuk mund ti zgjedhin vetë në jetë, si emri, vendi i lindjes, etj. ...

TURP!!!! Kjo foto plehrash nga Shkodra, e bën çdo shkodran të ndihet keq (SITUATA ALARMANTE)

Kjo foto është shprepur dje në mbrëmje në qytetin e Shkodrës, në Unazën Perëndimore. Eshtë gazetari Bepin Kolvata që tregon realitetin e dhimbshëm...

Lajmet e fundit