Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Turma e tifozëve

ME VIDEO/ Turma e tifozëve përballet me Policinë, një person mbush pistoletën dhe e drejton nga holandezët

Përleshjet me tifozëve holandezë dhe Policisë së Tiranës vazhdojnë dhe në këto momente. Blutë e kryeqytetit janë detyruar të përdorin gaz lotsjellës  për të...

Lajmet e fundit