Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

turize

Nuk keni një ide për të kaluar fundjavën? Braçe iu sugjeron qytetin historik: Nahijet e freskëta dhe kuzhina e mirë janë aty…

Zëvendëkryeministri  Erion Braçe ka dhënë një sugjerim për qytetarët se ku mund të kalojnë fundjavën në këto temeperatura të nxehta. Përmes një postimi në Facebook,...

Independent: Vizitoni Tiranën këtë verë

Nëse keni vënë re një shtim të numrit të turistëve në rrugët e Tiranës, kjo është falë edhe publicitetit që i është bërë kryeqytetit...

Lajmet e fundit