Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

turisti polak

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë në banesë turisti polak

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një shtetas polak është gjetur i pajetë. Bëhet me dije se më në bulevardin "Bajram Curri",...

U gjet i vdekur pranë pishinës në Vlorë, policia zbulon shkakun e vdekjes së 18-vjeçarit polak

Policia e Vlorës ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje me rastin tragjik të ditës së sotme ku një 18-vjeçar u gjet i...

PAMJET: Nxirret pas 20 orësh turisti polak, u rrëzua në kanionet e Gjipesë! Angazhohen Delta Forca, zjarrfikësit dhe alpinisti vlonjat

Një turist polak që ishte rrëzuar pasditen e djeshme në Kanionet e Gjipesë në Himarë, është nxjerr prej andej pas gati 20 orësh. Ai...

U rrëzua në Kanionet e Gjipesë, nxirret pas disa orësh turisti polak, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Është nxjerrë pas disa orësh nga kanioni, turisti polak, i cili ra ditën e djeshme teksa ishte duke eksploruar në Kanionet e Gjipesë në...

Gjetën dhe dërguan në spital turistin polak pas tre orësh, policia falenderon banorët

Turisti 20 vjeçar polak, Wojtek Markiewicz gjatë kohës që po eksploronte zonën e Thethit u rrëzua në zonën e majës së Harapit duke thyer...

Plagoset rëndë në Theth turisti polak, kërkohet ndihmë nga ajri

Një turist polak është rrëzuar pasditen e sotme nga mali i Harapit në zonën e Thethit. Raportohet se turisti është në...

Hidhet me kokë nga trampolina, turisti polak shpëtohet nga mbytja në Sarandë

Një turist polak ka rrezikuar të mbytet në plazhin publik të Sarandës. Ngjarja është regjistruar para pak minutash, teksa 45-vjeçari polak...

Lajmet e fundit