Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

turistet ruse

EKSPERTIZA/ Zbulohet shkaku i vdekjes së 4 turistëve rusë në Qerret, Prokuroria nuk bindet nga provat, eksperimenti do të sqarojë gjithçka

Kur kanë kaluar 45 ditë ng vdekja misterioze e 4 turistëve rusë në një hotel në Qerret të Kavajës, Instituti i Mjekësisë Ligjore ka...

Turistët rusë mund të jenë vrarë me agjentë biologjikë, Agjencia e Inteligjencës do përfshihet në hetime, eksperimet në hotelin në Qerret

Një muaj nga vdekja misterioze e katër turistëve rusë në Qerret të Kavajës, hetimet ende nuk janë mbyllur dhe autoritetet nuk kanë në dorë...

4 turistë me 2 celularë, hetuesit nuk hapin dot telefonat e rusëve, do dërgohen në Izrael

Hetuesit shqiptarë nuk kanë mundur të hapin celularët e katër turistëve rusë të cilët ndërruan jetë disa ditë më parë në vendin tonë, në...

Vdekja e turistëve në Qerret, pedagogu hedh dyshime: Rusia ka një program që prodhon reagentë organikë dhe inorganikë që nuk kapen as nga pajisjet...

Shkaku i vdekjes së 4 turistëve rusë në Hotel Gloria në Qerret të Kavajës nuk është gjetur ende, edhe pse për këtë çështje po...

E BUJSHME/ Gazetari: Në të njëjtën SPA që humbën jetën 4 turistët rusë, ka vdekur para 2-3 muajsh edhe një qytetar polak

Shtohet misteri për vdekjen e 4 turistëve rusë në Hotelin Gloria në Qerret të Kavajës. Gazetari Spartak Koka ka deklaruar mbrëmjen e sotme në...

Deklarata e fortë e avokatit: Tragjedia e turistëve rusë u zgjodh enkas të ndodhte në Shqipëri, grupi i hetimit të fokusohet te…

Avokati Bledar Meminaj ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Open”, pasi u shpreh se tragjedia e turistëve rusë u...

Misteri i vdekjes së 4 turistëve rusë në Kavajë/ Gazetarja Anila Hoxha: Në pishinën e mbyllur nuk u gjet asgjë komprometuese përveç një shishe...

Gazetarja Anila Hoxha ka folur për ngjarjen e rëndë në ambientet e një hoteli në Qerret, Kavajë, ku u gjetën të pajetë 4 tursitët...

Prestigjozja britanike “The Sun” publikon fotot e turistëve rusë: “Pushime horror”, familja 4 anëtarëshe vdes nga asfiksia në saunan e hotelit

Media presigjoze britanike "The Sun" i ka kushtuar një shkrim ngjarjes së ndodhur në Qerret, Shqipëri katër ditë më parë, ku katër turistë rusë...

Mjekësia Ligjore nxjerr sot shkakun e vdekjes se turistëve rusë, Prokuroria e Tiranës e regjistron ngjarjen si “vrasje”

Prokuroria regjistron vdekjen e 4 turistëve rusë në Qerret si "vrasje". Katër ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në ambientet e Hotel "Gloria...

Dyshime se kaluan në overdozë nga kokaina, vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret vishet me mister, u gjetën në sauna apo pishinë?

Vdekja e katër turistëve rusë në Hotel "Gloria Palace" në Qerret, është veshur me mister. Fillimisht u raportua se ata ishin gjetur të pajetë...

Lajmet e fundit