Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Turi bën shaka, por Orinda Hutës nuk i pëlqen aspak (FOTO)

Turi bën shaka, por Orinda Hutës nuk i pëlqen aspak (FOTO)

Ata janë padyshim ndër çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Vitin që lamë pas, Turjan Hyska dhe Orind Huta kurorëzuan dashurinë e...

Lajmet e fundit