Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

tuneli i skerfices

Në hyrje të Tunelit feston Gjirokastra, në dalje Saranda e Delvina/ Edi Rama inaguron rrugën e Kardhiqit dhe Skërficën (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama dhe një pjesë e kabinetit kanë marrë pjesë sot në inagurimin zyrtar të rrugës Kardhiq-Delvinë dhe Tunelit të Skërficës, shkruan newsbomb.al....

“Tre janë emrat që ja bënë këtë dhuratë Labërisë”, kënga labe inaguron Tunelin e Skërficës, lavde për Edi Ramën dhe ministrat (VIDEO)

Tre janë emrat që ja bënë,Këtë dhuratë labërisë,Damiani edhe Balluku,Dhe kreu i qeverisë. Këto janë disa nga vargjet e këngës labe që Grupi "Zëri i...

“Do të afrojë ndjeshëm Sarandën këtë verë”, Rama e nis ditën me Tunelin e Skërficës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga tuneli i  Skërficës. Ai ka publikuar disa foto nga puna që po bëhet dhe shkruan...

Rama publikon videon: Hapet i gjithë tuneli i Skërficës në rrugën Kardhiq-Delvinë, do të shkurtojë me 3 orë rrugën nga Tirana në Sarandë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga punimet në rrugën Kardhiq-Delvinë, ku njofton se është hapur i gjithë tuneli i Skarficës. Sipas tij, përfundimi i...

Lajmet e fundit