Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

tuneli i elbasanit

Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në dalje të tunelit të Elbasanit mbrëmjen e sotme. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, pasi shoferi ka dalë...

Po eksploronin natyrën, aksidentohen dy çiklistët afër tunelit në Elbasan, njëri niset me urgjencë në spital

Në dalje të tunelit në Elbasan dy çiklistë kanë humbur kontrollin nga lagështira dhe si pasojë kanë dalë nga rruga. Mësohet se njëri prej çiklistëve...

Pamje të frikshme, njerëzit “tmerrohen” në dalje të tunelit të Elbasanit (VIDEO)

Një makinë u përfshi nga flakët mbrëmjen e sotme, teksa nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në dalje të tunelit...

Basha flet për ndërtimin e tunelit të Elbasanit, tregon se kujt i kërkoi ndihmë: I thashë hajde vetë se jam në fushatë…

Kryetari i PD Luzlim Basha teksa i jepte makinës në intervistë me gazetarin Xhafo, foli për ndërtimin e tunelit të Elbasanit dhe bisedat me...

MOTI I KEQ/ Përmbyset Toyota në hyrje të tunelit të Elbasanit

Ditën e sotme, janë ndjerë shenjat e para të motit të keq me erë të fortë dhe reshje shiu.   Në...

Përplaset autobusi me makinën në hyrje të tunelit të Elbasanit, rëndohet trafiku

Përplaset një autobus me një makinë në hyrje të tunelit në autostradën Elbasan-Tiranë. Mësohet se fatmirësisht nga ky aksident nuk ka...

Elbasani në flakë, dy makina digjen në brendësi të tunelit të Krrabës

Thatësirat e mëdha dhe temperaturat e larta kanë filluar të shkaktojnë problemet e para me zjarrin. Në Elbasan raportohet për tre...

Shpërthen në flakë makina në tunelin e Elbasanit

Një automjet ka shpërthyer në flakë disa minuta më parë në aksin Tiranë - Elbasan, në dalje të tunelit. Mjeti tip mercedes...

Lajmet e fundit