Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

Tuna

“Do të mbes pa flokë”, Tuna në alarm kërkon ndihmë!

Tuna përveç zërit ajo çfarë e indetifikon është stili i saj unik që ka si në veshje njëjtë dhe në stilin e flokëve. Së fundmi,...

Nuk ka më dyshime, kjo foto i thotë të gjitha, Tuna dhe Patrisi janë bashkë me pushime dhe nuk e “luan topi”

Që Tuna dhe Patrisi janë bashkë nuk e “luan më as topi”. Ka qenë vetë Tuna ajo e cila ka shuar çdo dilemë lidhur...

“Me kë e ke fëmijën”, pas lindjes së bebit, ndjekësi fyen rëndë Tunën, “shpërthen” Patris Berisha: Të q***…

Ok! Duhet ta pranojmë që lajmi se Tuna u bë nënë për herë të dytë na suprizoi të gjithëve. Pas lajmeve të bujshme mbi...

E mbajti të fshehtë shtatzëninë, Tuna bëhet nënë për herë të dytë, zbulon gjininë dhe emrin

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është bërë nënë për herë të dytë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë ditën e djeshme, teksa lajmin e...

Pas ndarjes nga Patrisi, këngëtarja Tuna merr një vendim të rëndësishëm për jetën e saj

Çifti i njohur Patris Beridha dhe Tuna Sejdi, përflitet se janë ndarë dhe i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmet...

Tuna dhe Patrisi janë ndarë? Çfarë po ndodh me çiftin dhe fëmijën e tyre? (Foto)

Prej shumë kohësh po aludohet se këngëtarja e njohur Tuna dhe Patris Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre. Si...

Rikthehet Tuna e dikurshme, pozon me bikini dhe tregon të pasmet

Këngëtarja e njohur, Tuna është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon shpesh momente nga jeta e sajprivate dhe personale. Së...


Lajmet e fundit