Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

tuna sejdi

Tuna bën urimin special për Fiter Bajram dhe zbulon portretin e vogëlushit të saj në këtë ditë të shenjtë

Pak ditë më parë Tuna suprizoi të gjithë teksa bëri publike lajmin se ishte bërë nënë për herë të dytë. Përmes disa fotove në Instagram...

Nuk flasin prej kohësh, Robert Berisha thumbon publikisht Tunën: Imitove Elvana Gjatën, shpresoj të hyjnë…

Prej disa kohësh ka qarkulluar lajmi se Robert Berisha me Nora Istrefin nuk flasin me Tunën, e cila është partnerja e vëllait të Robertit,...

‘Ta kam lodh kryt ditë e natë’, Tuna DEDIKIM special për këngëtarin e njohur

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Tuna Sejdi mbajti një koncert ku promovoi albumin e saj më të ri të quajtur ‘Fortuna’. ...

E dekoruar për festa, Tuna publikon PAMJET mahnitëse të shtëpisë

Tuna Sejdi është ndër këngëtaret më të përfolura në media. Tuna ka tërhequr vëmendjen ditën e sotme me një set fotografik...

Lajmet e fundit