Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

tuizmi ne jug

Lajm i mirë për Sarandën dhe turizmin në jug, Shqipëria në listën e gjelbër nga Covid: Tragetet nga Greqia rinisin lundrimin drejt ujrave tona

Tragetet nga Greqia në Shqipëri dhe anasjelltas do të fillojnë punën pasi vendi ynë ëhstë futur në listën e gjelbër të vendeve, në bazë...

Lajmet e fundit