Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

tubim

Bastion historik i demokratëve të veriut, Sali Berisha njofton tubimin e radhës dhe fton simpatizantët t’i bashkohen

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se nesër do të mbajë tubimin e radhës në qytetin e Kukësit. Një bastion historik i demokratëve ku pritet të...

Sali Berisha “i magjepsur” nga pritja në Shkodër, publikon foto: Mirënjohje të thellë për të gjithë demokratët, uragani i shpresës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë dje në tubimin e radhës me demokratët e Shkodrës. Pjesëmarrja ka qenë e lartë ashtu si në qytetin e...

Çfarë do ndodhë sot në kryeqendrën e veriut? Sali Berisha mban tubim në Shkodër, pritet pjesëmarrje e madhe dhe “një vendim” për kryetarin e...

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë sot në Shkodër, në kryeqendrën e veriut dhe një bastion i fortë ndër vite i demokratëve. Pas tubimeve...

Gazetari komenton fjalimin e Presidentit Meta: U duk si kryetar partie, e ka humbur ekuilibrin

Gazetari Baton Haxhiu ka komentuar protestën e sotme të thirrur nga Presidenti Meta për mbrojtjen e Kushtetutës. Ai ka thënë se...

‘Në 2 mars na ke në Tiranë’, Meta publikon videon: Përqafoj shqiptarët që po vijnë nga Greqia për tubimin

Presidenti Ilir Meta vijon të marrë mesazhe mbështetëse për marshimin që do të zhvillohet ditën e nesërme kundër qeverisë. Meta ka...

Basha i përgjigjet pozitivisht thirrjes së Metës në 2 mars: E mbështes tubimin e thirrur nga Presidenti për Kushtetutën

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur pozitivisht thirrjes së Metës për të marrë pjesë në tubimin e 2 marsit për mbrojtjen...

DOKUMENTI/ Rama shkon në Kukës, PD kërkon leje për tubim URGJENT (Frika e përplasjes)

Kryeministri Edi Rama, këtë pasdite do të jetë në qytetin verior të Kukësit. Shefi i qeverisë do të mbante mitingun me...

Erdogan do të mbajë tubim zgjedhor në Sarajevë, Bosnja s’e konfirmon

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se do të mbajë tubim me votuesit turq në Sarajevë. Megjithatë, në Ambasadën e Turqisë...

Lajmet e fundit