Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

tubacion

Tërmeti shkatërrues në Turqi, shpërthen tubacioni i gazit natyror në Hatay

Një tërmet i fortë ka shkundur Turqinë dhe Sirinë orët e para të mëngjesit të sotëm. Tërmeti ka rrafshuar me dhjetra ndërtesa duke u marrë...

Vijon misteri, suedezët gjejnë një rrjedhje të katërt gazi në tubacionin e Nord Stream

Informacioni për një rrjedhje të katërt në tubacionin e gazit natyror Nord Stream u raportuan mëngjesin e sotëm nga media suedeze. Një zëdhënës i rojes...

Tubacioni në Adriatik, TAP arrin marrëveshjen me Saipem SpA

Trans Adriatic Pipeline AG (TAP) i ka dhënë Saipem SpA kontratën për kryerjen e punimeve, ndërtim dhe instalim (EPCI) në seksionin detar të projektit...

Lajmet e fundit