Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

tualet

20 vjeçarja lindi në tualetin e QSUT, gjinekologia Keta: E pamundur të mos e dallosh! Vajza ka pasur raport seksual që mbeti shtatzënë

Rasti i 20-vjeçares që iu drejtua urgjencës me shqetësimin e dhimbjes së barkut e më pas lindi një foshnje në tualet, ishte një ngjarje...

Shkoi për dhimbje barku në QSUT dhe lindi në tualet, vajza 20 vjeçe i tha mjekëve dhe familjarëve se nuk e dinte që ishte...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dje në mbrëmje e djeshme në Urgjencën Polivalente të QSUT, në Tiranë. Një vajzë rreth 20 vjeçe ka...

Ish-deputetja s’përmbahet ndaj Ballës: As tualet nuk meriton ta quash, është qenef, ai pisanjosi…

Ish-deputetja e LSI Nora Malaj ka shpërthyer në ofendime ndaj kreut të Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla gjatë protestës në Plepat e Durrësit....

E RËNDË/ 31-vjeçarja lind foshnjën gjatë festës në tualet, më pas e hedh në koshin e plehrave që të vazhdojë mbrëmjen

Një grua 31-vjeçare shtatzënë, nënë e 2 femijëvë të tjerë, me emrin Yulia nga Rusia ishte në një festë në shtëpinë e një shoqeje...

‘Kur do shkosh në Amerikë?’, Shkëlzen Berisha i përgjigjet Ballës: Tualet! Udhëtoj si njeri i lirë

‘Lufta’ mes kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha duket se po vazhdon edhe jashtë...

Flori Mumajesi bllokon në tualet Ylli Limanin, ja reagimi i këngëtarit (VIDEO)

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi është shumë aktiv në rrjetet sociale. Së fumdi Flori ka ndarë me ndjekësit një video që i ka bërë...

E fotografojnë në tualet, këngëtarja shqiptare nuk përmbahet: Mbajnë radhë për t’i bërë FOTO m*tit tim

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara. Ajo tërheq vazhdimisht vëmendjen me deklaratat e saj por edhe me fotot provokuese që...

Lajmet e fundit