Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

truproja

Truproja i Bashës tjetër ‘incident’ në Delvinë, shtyn me dorë Ina Zhupën: Ecni para, ecni (VIDEO)

Kreu i PD Lulzim Basha ka nisur sot nga Saranda një tur sfidues takimesh që do të përfundojë në Tropojë. “Mirë se erdhe kryeministri...

Habit ish-truproja i Donald Trump: Ai më shkatërroi jetën, më ka ende 130 dollarë borxh që bleu hamburger

Njihet si një nga njerëzit më të pasur të planetit, por edhe ish-presidenti Donald Trump paska patur nevojë për para’ borxh.Ish-truproja i tij KEvin...

Nuk paguhej për orët shtesë, vetëvritet truproja i Vladimir Putin

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kremlin.   Truproja e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin ka vendosur t'i japë fund jetës,...

Truproja i Vangjush Dakos e pëson keq, pengohet dhe bie nga makina (Video)

Truproja i ish-kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pengohet dhe bie sapo del nga makina. Momenti i kapur nga kamerat po bën...

Qëllohet për vdekje truproja i mbretit të Arabisë Saudite

Truproja i mbretit saudit Salman bin Abdulaziz Al Saud është vrarë nga miku i tij pas një "mosmarrëveshjeje personale", thonë autoritetet. ...

Akuza e ish-deputetit: Kush është truproja i Ramës që u bë shef

Ish- deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka ngritur akuza të rënda ndaj shefit të rendit në Elbasan. Sipas tij,...

Vizita e Erdogan në Serbi, zbulohet numri i truprojave që “blinduan” presidentin turk

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan dhe ai serb, Aleksandar Vuçiç si dhe ministrat e të dy vendeve nënshkruan dje 12 marrëveshje mes Beogradit...

Beqaj përplaset me gazetarin e ”Zërit të Amerikës”: ”O Pëllumb paske trash zërin ti, s’ke qenë kështu mo burrë?”, Gazetari: S’lejoj kënd të ma...

Në spitalin e Shkodrës ku ndodhej i shtruar Gerald Baramuça, ushtari që i mbijetoi rrëzimit të helikopterit në Malësinë e Madhe. ...

Tension në spitalin e Shkodrës, gazetari i “Zërit të Amerikës” përplaset me Beqajn dhe truprojën: Mos e trash zërin, ta tregoj unë ty pastaj

Në spitalin e Shkodrës ku ndodhej i shtruar Gerald Baramuça, ushtari që i mbijetoi rrëzimit të helikopterit në Malësinë e Madhe. ...

SKANDAL/ Truprojat e Ramush Haradinajt i drejtojnë pistoletën në mes të autostradës amerikanëve (VIDEO)

Një ngjarje që meriton të cilësohet skandaloze. Një video e publikuar së fundmi shfaq dy pjesëtarë të Njësisë së Mbrojtjes së Afër, në varësi...

Lajmet e fundit