Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

trupi

Familjarët në lot, mbërrin në Rinas trupi i pajetë i Zarife Hasanajt

Mbërrin në Shqipëri trupi i pajetë i nëntetares Zarife Hasanaj, shkruan Newsbomb.al. Në aeroportin e Rinasit sapo ka mbërritur avioni...

Policia britanike heton fotot në internet të trupit të futbollistit argjentinas Sala

Policia britanike njoftoi sot se po hetonin një foto të raportuar që ishte postuar në internet, ku dyshohej që ishte e trupit të futbollistit...

Rrëzimi i avionit, nxirret nga fundi i detit trupi, dyshohet i Emiliano Sala

Trupi i cili u gjet pak ditë më parë në rrënojat e avionit që mbante futbollistin Emiliona Sala është nxjerrë me sukses. ...

Mbërrin në Gjirokastër trupi i pajetë i Kacifas, nesër ceremonia e varrimit

Orët e para të mëngjesit të sotëm trupi i pajetë i minoritarit grek, Kostandinos Kacifas ka mbërritur në Gjirokastër. Mësohet se...

Këto janë tre format e trupit, dhe ja çfarë zbulojnë për shëndetin tuaj

Cilën formë trupi keni? Mollë, dardhë apo orë me rërë? Sipas mjekëve këto janë tre llojet kryesore të trupit. Forma e...

Ra në humnerë, polumbarët dhe Forcat e Ushtrisë rinisin kërkimet, dyshohet se trupi mund të…

Edhe gjatë ditës së sotme Polombarët e RENEA-s vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 -vjeçarit...

Lajmet e fundit