Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

trup

Enca tregon përse i pëlqejnë format e kolme: Meshkujt vdesin pas….(FOTO)

Enca Haxhia di gjithmonë sit ë tërheqë vëmendje në mediat rozë. Këngëtarja ka treguar arsyet pse qëndron e “kolme” ashtu siç e ka quajtur një...

E RËNDË në Fier, gjendet një person i pajetë në afërsi të burgut

Një person është gjetur i pajetë pranë fushave bujqësore në afërsi të burgut të Fierit pasditen e sotme.Ende nuk dihet identiteti i viktimës, teksa...

I bie televizori mbi trup, 2-vjeçarja shqiptare i nënshtrohet operacionit të rrallë (VIDEO)

Donela Kastrati, një vajzë dyvjeçare nga Rahoveci i Kosovës, pak kohë më parë u lëndua rëndë pasi një televizor i modelit të vjetër i...

Kapet me 113 doza hashashi të fshehura në trup, arrestohet 25-vjeçari

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar nga Shijaku. Arrestimi i tij u bë pasi  gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj shtetasit...

Nuk do e besoni, ja ç’ka bërë fansi i çmendur për Olti Currin (FOTO)

Olti Curri është padyshim një nga personazhet e njohur më të komentuar.   Blogeri është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe...

Tronditëse, gjendet një trup në rrënojat e avionit që udhëtonte Emiliano Sala

Gjendet një trup në rrënojat e avionit që mbante futbollistin Emiliano Sala dhe pilotin David Ibbotson, shkruan BBC. Avioni u...

Breshëri plumbash në trup dhe kokë, ndalohet një person për vrasjen e ish-oficerit në Tiranë

Ndalohet një person i dyshuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali. Policia ka ndaluar pak momente më parë një 30-vjeçar, emri...

Këto janë tre format e trupit, dhe ja çfarë zbulojnë për shëndetin tuaj

Cilën formë trupi keni? Mollë, dardhë apo orë me rërë? Sipas mjekëve këto janë tre llojet kryesore të trupit. Forma e...

Si ndikon niveli i lart dhe i ulët i sheqerit në trupin tuaj?

Niveli i lartë i sheqerit në gjak Ju bën të urinoni më shpesh. Veshkat duhet të punojnë më shumë se normalisht...

Lajmet e fundit