Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

trup i pajete

E RËNDË/ Gjendet një trup i pajetë në Shijak

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në Shijak. Sipas informacioneve paraprake të policisë, nuk dihen ende identiteti i viktimës dhe shkaqet e...

EMRI/Identifikohet 45 vjeçari i gjetur i pajetë në Fier, policia: Dyshohet të jetë vetëhelmuar, nuk janë konstatuar shenja dhune

Neritan Goga, 45 vjeç, është personi i gjetur i pajetë në tokat e tij bujqësore në afërsi të burgut të Fierit.Sipas policisë, dyshohet se...

Gjendet trupi i pajetë i një burri në një valixhe në mes të sheshit, partnerja: Doja ta hiqja qafe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku brenda një valixhe është gjetur një trup i pajetë në Piazza Federico Sacco, në Romë. Policia...

Gjendet një trup i pajetë në Shkodër, mister shkaqet

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në lagjen Don Bosko, Shkodër. Mësohet se bëhet fjalë për një burrë...

Durrësi zgjohet i tmerruar, gjendet një trup i pajetë në mes të detit (DETAJE)

Qyteti i Durrësit është zgjuar i tronditur mëngjesin e sotëm teksa një trup pa shenja jete u gjet nga disa peshkatarë. ...

Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Devoll (EMRI)

Gjendet një trup i pajetë pranë lumit Devoll në Gramsh. Burime bëjnë me dije se viktima është identifikuar si Besnik Tabaku,...

NGJARJE E RËNDË/ Punonte në Rrugën e Arbrit, gjendet i vdekur e i mbuluar me dhe’ një burrë

Një trup i pajetë është gjetur në Klos. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në njësinë Administrative, Xibër. Viktima rreth 45 vjeç,...

Pas tre ditësh kërkime, gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit në Sarandë

Gjendet pas tre ditesh kërkime trupi i pajetë i Arben Shaqirit në Sarandë.  Shaqiri ishte duke kaluar nga fshati Çukë për...

E rëndë, gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Elbasan. Një trup i pajetë është gjetur në lumin Shkumbin,...

Tronditet Bulqiza, gjendet një person i vdekur brenda në tunel

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në një tunel në Shupenzë të Dibrës. Sipas informacioneve të para, kufoma është...

Lajmet e fundit